Smarty Forum Index Smarty
WARNING: All discussion is moving to https://reddit.com/r/smarty, please go there! This forum will be closing soon.

jsowy popup w pliku tpl z funkcją php, pyt poczatku

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Smarty Forum Index -> Language: Polish
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pajnz
Smarty n00b


Joined: 24 Oct 2011
Posts: 2

PostPosted: Mon Oct 24, 2011 9:34 pm    Post subject: jsowy popup w pliku tpl z funkcją php, pyt poczatku Reply with quote

WItam,

Praktcznie jestem nu nowy, bo i Smarty uzywam od bardzo krótkiego czasu.
W zasadzie tylko graficzna jego część, tylko edytuję pliki tpl, więc proszę o wyrozumiałość.

Mam taki pomysł, żeby w aplikacji w której używam szablonów w pliku tpl odpowiadającym za listing konkretnego artykułu dodać coś na wzór linka "zapytaj o cenę" - po kliknięciu w jakiś ładny, najchętniej jsowy fadeowy, sposób, otwierał by się dymek, popup cokolwiek, gdzie byłby prosty formularz - tekst podaj maila, podaj telefon.
Dalej wysyłało chciałbym to wysyłać za pomocą jakiejś funkcji na maila(tylko nie korzystając z komputera odwiezdającego, to bez sensu), bądź gromadzić gdzieś te dane na serwerze w pliku choćby txt.

I generalnie słyszałem bardzo różne opinie o Smarty, że krótko i mało z tym pracuję, bardzo, bardzo proszę o pomoc i o krótką jedynie informacje typu da się, trudno, nie da się, da się banalnie, etc.

pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
pajnz
Smarty n00b


Joined: 24 Oct 2011
Posts: 2

PostPosted: Thu Oct 27, 2011 7:23 pm    Post subject: Reply with quote

proszę, napiszcie coś.

Na pewno ktoś to czyta, czytał, podbijam Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Smarty Forum Index -> Language: Polish All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP